Akce
  • Sleva!
  • -30%

Boilies Mastodont Baits Tropical Dream neutral we. 24mm 300g

249,00 Kč
174,00 Kč S DPH Ušetříte 30%
Počet

Skladem

Tropical Dream HNV 24mm boilies je maximálně našlapané boilies se vším všudy. Díky svému unikátnímu složení je atraktivní a efektivní i během chladnějších měsíců. Tato neutrálně vyvážená nástraha je vhodná i na pískoviště, štěrkoviště nebo bažinaté jezera a řeky. Neutrální návnada na úspěšný lov, která si svého trofejního kapra najde všude. Jedna z mála boilies na které zabírají i vzácné Amur.

Je postavené z jemně mleté směsi ptačích zobů, mléčných a enzymaticky upravených rostlinných proteinů. Dále má obrovský obsah aminokyselin a jednouchých cukrů. Toto vše je zastřešeno esencemi v příchutích Mango, Banán, Ananas, ovocnými estery a kyselinou máselnou.

 

Doporučení: pozor vysoce atraktivní boilies, které je vhodné i do studené vody a na kratší výpravy. Doporučujeme krmit méně a více plošně, případně lovit jen s pár kuličkami kolem montáže, nebo PVA, pokud chcete s tímto boilies chytatdlouhodobě na jednom místě. Jako u všech HNV boilies je kouzlo úspěchu v pravidelnosti krmení, kdy postupem času počet záběrů graduje, dokud se nevyčerpá potenciál lovného místa na danou příchuť.

 

balení sáček 300g

2 ks

Specifické reference

chat Komentáře (0)

4 dalších produktů ve stejné kategorii: