Akce
  • Sleva!
  • -30%

Boilies Mastodont Baits Mastodont 20mm 3kg

1 099,00 Kč
769,00 Kč S DPH Ušetříte 30%
Počet

Skladem
Využijte naše aktuální akce:
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč
  • Slevový program - při nákupu nad 3 000 Kč sleva 3 %
  • Slevový program - při nákupu nad 5 000 Kč sleva 5 %
  • Slevový program - při nákupu nad 10 000 Kč sleva 8 %
  • Při registraci a prvním nákupu sleva 5 %
Další naše akce a sezónní nabídky na jedete na stránce akce.

Mastodont 20mm je vlajkové boilies naší značky Mastotont Baits. Boilies, které přináší zaručený úspěch a velké ryby na všech vodách, ve všech ročních obdobích. Mastodont je první volba na revíry s velkým rybářským tlakem, nebo velkým množstvím malých kaprů a bílé ryby, kde převálcuje všechno živé. Díky vysoké selektivitě návnady Vám doporučujeme s tímto boilies krmit ze začátku výpravy méně a spíše plošně, dále dle počtu záběrů. Ze své zkušenosti z testování víme, že velmi vysoká koncentrace tohoto boilies na malé ploše může ryby v některých případech i odradit. Pokud chcete mít nástrahu extrémně atraktivní, nebo se vám boilies zdá málo selektivní, tak ho ještě můžete vyšperkovat dipem a obalovací pastou, nebo jej odlehčit plovoucím boilies pop-up stejné příchutě.

Nástraha se vyznačuje neobvyklou vůní, kterou tvoří kombinace esencí lesních plodů, v nichž dominuje zejména brusinka. Ovocná vůně je silně podpořena originální směsí koření, které z těchto kuliček dělá velmi atraktivní a selektivní nástrahu. Směs je vyvážená v poměru živočišných proteinů, uhlohydrátů, ptačího zobu a to zaručuje okamžitý účinek i jeho efektivitu při dlouhodobých výpravách.

 

Doporučení: boilies, které je v případě potřeby vhodné i na větší a dlouhodobé krmné kampaně při standardní teplotě vody. Jako u všech HNV boilies je kouzlo úspěchu v pravidelnosti krmení, kdy postupem času počet záběrů graduje, dokud se nevyčerpá potenciál lovného místa na danou příchuť.

1 ks

Specifické reference

chat Komentáře (0)

4 dalších produktů ve stejné kategorii: