Obchodní podmínky

Provozovatel obchodu - prodávající


FORET GROUP s.r.o.
IČO: 29264723, DIČ: CZ29264723

Sídlo: Kapitána Jaroše 880/22, 693 01 HUSTOPEČE U BRNA

Provozovna a korespondenční adresa : FORET GROUP s.r.o., Kapitána Jaroše 880/22, 693 01 Hustopeče

 

Slevy pro rybáře v našem eshopu:

  • při celkové hodnotě nákupu nad 2 000,- poštovné zdarma
  • při celkové hodnotě nákupu nad 3.000,- poštovné zdarma + 3% sleva
  • při celkové hodnotě nákupu nad 5.000,- poštovné zdarma + 5% sleva
  • při celkové hodnotě nákupu nad 10.000,- poštovné zdarma + 8% sleva

Na vybrané produkty se nevztahují slevy ani náš věrnostní program.

V naší prodejně, pro Vaši spokojenost a komfort přijímáme platební karty VISA i MASTER CARD.


Objednávka, kupní smlouva 

Vyplněním a odesláním objednávky je uzavřena kupní smlouva. Kupující je povinen na základě této smlouvy objednané zboží převzít a zaplatit. V případě nesplnění této povinnosti je prodávající oprávněn požadovat náhradu prokazatelně vynaložených nákladů (cena přepravy). 

Prodávající je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že :
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává
- zboží je dlouhodobě nedostupné
- omylem nebo technickou chybou byla přijata objednávka s nesprávnou cenou zboží

Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží. Vracené zboží musí být v původním originálním balení, nepoškozené, bez známek opotřebení (včetně obalu zboží), kompletní včetně příslušenství. Zboží je nutné v tomto případě zaslat prodávajícímu na výše uvedenou korespondenční adresu (ne jako dobírku). Reklamace zaslané na dobírku nepřebíráme. 
Peníze budou kupujícímu vráceny bankovním převodem, nebo poukázkou po kontrole zboží. Náklady na poštovné si hradí kupující sám - viz. ustanovením § 1820 odst 1, písm. g


Dodací podmínky 

Dodací lhůta je zpravidla 1 až 5 pracovních dnů. Zboží zasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna.

PPL = 99 Kč s DPH + 39 Kč dobírka
Zásilkovna = 59 Kč s DPH + 19 Kč dobírka

Možnosti placení
Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Záruka 
Na prodávané zboží je poskytována zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců. 

Zboží, u kterého je přiložen záruční list, je možné reklamovat ve všech servisech v tomto záručním listě uvedených, případně i v dalších servisech pro danou značku zboží. 

Zboží, ke kterému nebyl přiložen záruční list, je nutné zaslat k vyřízení reklamace s dokladem o nákupu na výše uvedenou korespondenční adresu podávajícího ( ne na dobírku ). 

U baterií se záruční doba vztahuje na vady baterie (zkrat, přerušení ...). Případný pokles kapacity je běžným důsledkem používání, minimální životnost baterie bez poklesu kapacity je 6 měsíců.