O nás
Foretfishing.cz

Pokud rádi chodíte na ryby a hledáte skutečně široký výběr rybářského vybavení od zavedených výrobců, tak jste u nás správně. Na Foretfishing můžete vybrat z pohodlí svého domova nebo se za námi zastavit do kamenné prodejny do Hustopeč u Brna.

Zabýváme se především prodejem vybavení pro kaprařinu, feeder, method feeder, přívlače, sumcařiny a plavané. Rádi poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení právě pro vás.

Specialisté přes rybolov

Roman Foret
závodní rybář a majitel Foretfishing

Rybařit jsem začal s tátou v dětství, ale s ukončením základní školy jsem se bohužel věnoval jiným aktivitám. Někdy v roce 2001 jsem se k tomuto úžasnému koníčku vrátil a úplně jsem mu propadl někdy v roce 2003 kdy jsem začal zkoušet plavanou. Tato technika mě tak uchvátila, že jsem chtěl dosáhnout těch nejvyšších met. V roce 2006 jsem začal chytat druhou ligu a protože jsme byli parta nadšenců, tak jsme za dva roky postoupili do nejvyšší soutěže a s tím přicházelo  i mnoho úspěchů. Několikrát se nám podařilo zvítězit v lize, vyhráli jsme mezinárodní mistrovství ČR a mnoho dalších týmových i osobních ocenění, samozřejmě nejvíce si cením tří medailí z mistrovství světa a evropy kde jsem získal hodně zkušeností a potkal mnoho vynikajících rybářů z celé Evropy. Poslední dobou se samozřejmě plavané věnuji nejvíce, ale rád chytám na položenou, feeder a docela mě chytla přívlač. Dále mě baví naslouchat zákazníkům a neustále zlepšovat naše služby a rozšiřovat sortiment v naši prodejně.

Roman Smutný
rybář a specialista na lov kaprů

Rybolovu se věnuji od dětských let a posledních 10 let jsem propadl hlavně lovu kaprů. Zabývám se především lovem na položenou, tedy kaprařinou, feederem a method feederem. Dále mě baví sledovat novinky a aktuality v této oblasti a také se rád věnuji sestavování koncových montáží.

Nikol
rybářka a specialistka na lov kaprů

K rybařině jsem se dostala již jako malé dítě se svým strejdou, se kterým jsem chytala především na plavanou. Postupem času jsem přišla na chuť lovu kaprů, kterému se věnuji od svých 15 let. Velice mě baví kombinovat různé druhy i příchutě nástrah s PVA a ráda zkouším nové věci.

Výběr závodního rybáře R. Foreta
Rybářské vybavení měsíce